Rakovina

Rakovina děložního čípku

Rakovina prsu

Rakovina prostaty

Rakovina tlustého střeva

Rakovina

Rakovina plic

Rakovina kůže

Rakovina děložního čípku příznaky

Odborná poradna se specializací na používání přístrojů SUPER RAVO ZAPPER

Více zde:

Rakovina a její příznaky

Co je rakovina?
Slovo „rakovina“ je nesprávným překladem původně v řečtině použitého slova karkinoma – tedy „krabovina“. Tento termín údajně používal Hippokrates (přibližně 460–370 před Kristem) nejspíše proto, že zbytnělé žíly při pokročilé rakovině prsu připomínají klepeto.

Jak vzniká rakovina?
Rakovina vzniká jako důsledek napadení buněk parazity, které se po té vymknou kontrole organismu a začnou se nekontrolovatelně dělit a růst. Pokud nedojde k jejímu zničení, může sama zničit celý organismus.

Rakovina - diagnostika

Léčba rakoviny

Rakovina a Rizikové faktory

Prevence nádorů

Otázky týkající se pravděpodobného dopadu expozice elektromagnetických polí (EMF) na naše zdraví, obzvláště rizikem vzniku rakoviny se zabývá Světová zdravotnická organizace (WHO). Naštěstí expozice EMF v domácnosti nebo v zaměstnání není spojena s rakovinou.

Rakovina - Narušení rozmnožování nádorových buněk

Dobrou zprávou je, že elektrické pole v kombinaci s chemoterapií může pomoci prevenci nádorů. Střídavá elektrická pole s velmi nízkou frekvencí (méně než 1 kHz), se ukázaly jako podpora narušené tkáně, jako je poškození nervů, svalů a srdce. Nízká frekvence elektrického pole podporuje růstu kostí a urychlení hojení zlomenin. U velmi vysokých frekvencí se zahřátí tkáně stane dominantní, což posloužilo jako základ pro některé běžně používané léčebné postupy, jako např. diatermie a radiofrekvenční ablace tumoru. Výzkum prováděný v Izraeli (Novocure, Israel Institute of Technology, Weizmann Institute of Science a Elisha Medical Centre) ukazují narušení rozmnožování nádorových buněk, střídavou frekvencí elektrického pole.

Zničení rakovinné buňky

Jak bylo zjištěno jedná se o selektivní efekt, který ovlivňuje dělení zhoubných buněčných linií a šetří ty zdravé (nehybné). Střídavé frekvence elektrického pole zastaví buněčné proliferace (chorobné bujení, růst novotvarů), stejně jako zničí rakovinné buňky, zatímco probíhá dělení. Těsně před tím, než se buňka rozdělí na dvě, tvoří přibližně tvar přesýpacích hodin (než se dvě dceřiné buňky odštípnou). Tento tvar je obzvlášť citlivý na elektřinu. Proud je soustředěn na úzký pas mezi buňkami a to právě v okamžiku rozdělení. Zničí buněčnou membránu a buňky se rozpadají.

očkování proti rakovině děložního čípku

rakovina prsu

rakovina děložního čípku

rakovina kůže

rakovina plic

rakovina tlustého střeva

rakovina prostaty

rakovina děložního čípku příznaky

rakovina plic příznaky

rakovina slinivky

rakovina tlustého střeva příznaky

rakovina varlat

příznaky rakoviny

rakovina žaludku příznaky

rakovina prsu příznaky

 

Naším cílem je VAŠE PEVNÉ ZDRAVÍ !!!

 • postele z masivu
 •  
 • inzerce na e-rakovina
 •  
 • postele z masivu Brno
 •  
 • postele z masivu Ostrava
 •  
 • postele z masivu Plzen
 •  
 • postele z masivu Olomouc